Кошик
3 відгуків

Тепла підлога в дитячу кімнату: особливості установки

Тепла підлога в дитячу кімнату: особливості установки

Популярність автономних систем опалення б'є всі рекорди, що й не дивно: кому не хочеться, щоб в будинку була максимально комфортна обстановка? І якщо з простим обігрівом приміщень можуть впоратися котли, що працюють на різних видах енергоресурсів, забезпечити рівномірний нагрів приміщення і приємну температуру підлоги можуть тільки спеціальні системи тепла підлога, водяні або електричні (використовується нагрівальний мат або нагрівальний кабель).

Особливо важлива наявність такої системи в кімнатах, де постійно знаходяться маленькі діти, адже саме на них, передусім, позначається різниця між температурними зонами, що виникає при використанні стандартних способів обігріву. Судіть самі, радіатори найбільше нагрівають повітря під самою стелею. І, якщо там, наприклад, 26 градусів, біля підлоги не більше вісімнадцяти. При цьому на середині вертикалі температура досягає лише 22 градусів. У підсумку, маленька дитина постійно знаходиться в тій зоні приміщення, температура якої не досягає двадцяти градусів, особливо якщо малюк любить гри на підлозі (а який дитина їх не любить?).

У даному матеріалі ми розповімо про особливості установки теплої підлоги в дитячій, а також, в яких ситуаціях кращий той чи інший спосіб монтажу.

 

Переваги теплої підлоги для дитячих кімнат

 

Очевидно, що рівномірний нагрів приміщення є одним з найбільш важливих переваг теплої підлоги для дитячої кімнати. Однак, це не єдиний позитивний ефект монтажу нагрівального мату або нагрівального кабелю. Установка даної системи дозволяє домогтися ще кілька плюсів:

  • можливість швидкого нагрівання приміщення;

  • оптимальна зволоження повітря;

  • циркуляція пилу і алергенів (наприклад, частинки шерсті домашніх вихованців) зведена до мінімуму;

  • більше вільного простору для ігор.

Позитивним моментом є зниження вартості установки. Сьогодні практично кожен може дозволити собі монтаж теплої підлоги хоча б в одній кімнаті.

 

Нагрівальний мат в дитячу: нюанси установки

 

Щоб забезпечити тепла підлога в дитячій або іншій кімнаті, можна використовувати різні нагрівальні елементи. Одним з варіантів є нагрівальний мат. До його переваг можна віднести простоту монтажу, ефективність і можливість установки в так звані тонкі підлоги. Вибір на користь нагрівального мату очевидний, якщо ви не плануєте масштабний ремонт. Приміром, DEVIheatTM 100S.

Оптимальна потужність, простий монтаж і додатковий плюс — можливість установки під дерев'яне покриття. При виборі нагрівального мату, зверніть увагу на маркування, адже не всі нагрівальні мати можуть використовуватися з кахельною покриттям (а кахель, природно, не варіант для дитячої кімнати).

Найбільш простим варіантом може вважатися нагрівальний мат DEVIdryTM для сухої установки. Не доведеться возитися зі стяжкою, а перелік підлогового покриття практично не має обмежень (від лінолеуму до ковроліну).

 

Нагрівальний кабель для дитячої: особливості монтажу

 

Якщо ви запланували монтаж теплої підлоги в дитячій ще на етапі будівництва будинку (або ж перед оздоблювальними роботами, наприклад, у новобудові), кращим варіантом є двожильний нагрівальний кабель з серії DEVIflexTM. Сам по собі цей товар набагато дешевше термоматов, проте, в процесі установки доведеться потрудитися. Фактично, все те, що в термомате вже є (ізоляція, фіксація) для нагрівального кабелю доведеться купувати і встановлювати окремо. Перед тим, як купувати нагрівальний кабель, необхідно визначитися з його потужністю, типом покриття.

Також велике значення має акуратний професійний монтаж. Якщо мат можна укласти і своїми силами, то установку теплої підлоги з нагрівальним кабелем краще довірити професіоналам.

 

Вибираємо матеріали для теплої підлоги дитячої

 

Пам'ятайте, що особливості процесу установки теплої підлоги (навіть якщо мова йде про сухому монтажі), роблять важким доступ до його елементів надалі. Тому важливо вибирати якісний нагрівальний мат або нагрівальний кабель і всі аксесуари.

Економія в цьому питанні абсолютно не виправдана. Вибираючи матеріали для теплої підлоги дитячої зверніть увагу на:

  • виробника (краще брати більш дорогі, але перевірену продукцію);

  • оригінальність товару (сертифіковані постачальники завжди мають підтверджують якість документи);

  • цілісність і якість упаковки.

Досить підійти до вибору матеріалів та майстрів відповідально, щоб тепла підлога радував довгі роки.

 

Особливості установки теплої підлоги в дитячій

 

Принципової різниці між нагрівальним кабелем або матами для дитячої та спальні або дитячої та вітальні не існує. Однак важливо пам'ятати про безпеку. Фактично, чим якісніше і акуратніше зроблений монтаж системи, тим безпечніше і довговічніше вона буде. Саме з цієї причини так важливо працювати з професіоналами, особливо, якщо мова йде про установці системи тепла підлога в дитячій.

 

Правильно встановлена система є ефективною, захищеної від ураження струмом і пожежобезпечною.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner