Кошик
3 відгуків

DEVI - кабельні системи опалення

Найпопулярнішою в Європі з виробництва кабельних систем опалення вважається компанія DEVI. Її бізнес здебільшого спрямований на розвиток і створення приладів електричного опалення, а також впровадження їх у ринок. Основними рисами цих систем є:

 

  • Підвищена комфортність для постійного використання;
  • Велика надійність;
  • Унікальний дизайн;
  • Максимально низькі витрати енергоресурсів при використанні.


Опалювальні системи
Компанія DEVI – це унікальна у своєму роді фірма, яка займається розробкою, виробництвом і реалізацією систем, що складаються з регуляторів температури і нагрівальних кабелів. Розробники домоглися того, що всі комплектуючі прекрасно поєднуються один з одним, і це дозволяє створювати високоякісні та високотехнологічні системи, які характеризуються високою надійністю і низьким споживанням енергоресурсів.


Універсальна продукція
Асортимент продукції компанії DEVI дуже широкий. Крім того, всі товари, вироблені фірмою, пройшли безліч випробувань і тестів. Серед товарів цього бренду можна знайти абсолютно все – починаючи від продуктів з використанням тонких нагрівальних матів, які необхідні під час реконструкції приміщень, і закінчуючи опалювальними системами для приміщень, які використовуються в офісних будівлях, житлових будинках і промислових об'єктах.


Крім цього, серед товарів компанії DEVI ви можете знайти спеціальні системи, що сприяють сніжному і льодовому стаиванию. Кабелі та регулятори цього бренду використовуються у багатьох країнах світу. Завдяки ним ви ніколи не зустрінете в цивілізованих країнах снігові або льодові покриття на дорогах і на дахах будівель, будинків, навіть в найбільш холодні періоди року.


Крім цього, компанія займається виробництвом систем, що захищають трубні конструкції, оранжереї і навіть футбольні поля від замерзань і зледенінь.


Висока якість і вплив на навколишнє середовище
Під час виготовлення своїх виробів компанія DEVI дотримується найвищих стандартів. Крім того, після того, як товар буде зроблений, він проходить перевірку на відповідність найвищим нормам. Виробничі потужності компанії знаходяться у данському місті Вайл. Все обладнання пройшло сертифікацію Міжнародної Організації по Стандартизації у відповідність зі стандартом ISO 9001.


Екологічні характеристики створюваної продукції не можуть не вражати. Під час створення систем велика увага звертається на знижене споживання електрики і на зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Для створення продуктів компанії DEVI використовуються тільки сучасні матеріали, в яких немає полівінілхлориду і свинцю. Завдяки терморегуляторам цього бренду, які використовують разом з системами, забезпечуються мінімальні витрати електроенергії і максимальний рівень комфорту.


Науково-дослідний центр споживчих експертиз під назвою «ТЕСТ» у 2011-му році провів дослідження, в якому брала участь п'ятірка найбільш популярних фірм по виробництву теплих підлог в Україні. У результаті проведення тесту продукція компанії DEVI була оголошена найкращою по безлічі характеристик і отримала найвищу оцінку.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner