Кошик
3 відгуків

Нагрівальні мати двожильні з тефлоновою ізоляцією


 

Як вибрати нагрівальні мати двожильні з тефлоновою ізоляцією?

Підлогове покриття нерідко є причиною значних тепловтрат в приміщенні. Щоб запобігти дане явище можна виконати установку обладнання для теплої підлоги, для якої варто вибрати нагрівальні мати з тефлоновою ізоляцією. Дана різновид обладнання є недорогим і практичним вирішенням проблеми.

Серед всіх видів товарів для теплих підлог продукція бренду Devi виділяється відмінним співвідношенням вартості і якості. Двожильні мати з тефлоновою ізоляцією розраховані на термін експлуатації не менше 20 років, але реальний ресурс міцності продукції становить 50 років і вище.

Основними переваги двожильних нагрівальних матів Devi є простота установки. На відміну від інших матеріалів даного типу, мати з тефлоновою ізоляцією Devi не потребують попередньої серйозної підготовки покриття. Завдяки невеликій товщині матів, їх монтаж не забирає дорогоцінні сантиметри корисної площі, тому висота стелі приміщення залишається без змін.

Особливості нагрівальних матів з тефлоновою ізоляцією

Тефлонова ізоляція розрахована на вплив високих температур, тому двожильні нагрівальні мати Devi 6 м2, 8 м2, 10 м2 можуть використовуватися в приміщеннях різної площі, де необхідно обладнання високої потужності. Вироби рекомендовані для об'єктів із зниженою напругою живлення.

Двожильні нагрівальні мати з тефлоновою ізоляцією 8 м2, 10 м2, 6 м2 ідеально підходять для ремонтованих підлог, для тонкого підлогового покриття, монтаж якого здійснюється без цементної стяжки. Оптимальним варіантом установки є монтаж на клей під плитку.

Істотною перевагою двожильних матів з тефлоновою ізоляцією є наявність самоклеїться підкладки, що значно спрощує установку обладнання. Зробити процес швидше також допомагає один холодний сполучний дріт. Суцільний екран з алюмінієвої фольги підвищує енергоефективність обладнання.

Двожильні нагрівальні мати Devi 10 м2, 8 м2, 6 м2

В каталозі продукції бренду представлені нагрівальні мати Devi 6 м2, 10 м2, 8 м2 стандартною та підвищеною потужністю. Вибір обладнання обумовлений конкретними параметрами приміщення, а також специфічними завданнями, для яких використовуються теплі підлоги.

Безпека двожильних матів Devi 10 м2 підтверджена сертифікатами класу ISO 14001. Серед інших переваг устаткування можна виділити:

  • обігрів значних за площею приміщень в найкоротші терміни;
  • рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню, ефективний обігрів простору не тільки в нижній частині, але і під стелею;
  • незалежність від систем центрального опалення;
  • відсутність сторонніх запахів і випаровувань в процесі експлуатації;
  • сумісність з підлоговими покриттями різних типів.

Нагрівальні мати з тефлоновою ізоляцією демонструють високу енергоефективність, в особливості якщо для управління ними використовуються цифрові програмовані терморегулятори. Теплове обладнання даного типу ідеально підходить для сімей з маленькими дітьми. При виявленні обривів мережі, відсутність зв'язку з датчиками, двожильні нагрівальні мати Devi 6 м2, 8 м2 і 10 м2 автоматично відключаються, що запобігає перегрів.

Мати з тефлоновою ізоляцією Devi 6 м2, 8 м2 і 10 м2

Всі види матів з тефлоновою ізоляцією Devi пройшли сертифікацію УкрСЕПРО, ГОСТ Р, IEC800, DEMKO, CE. Це дозволяє застосовувати обладнання бренду без обмежень на різних житлових, громадських об'єктах. Серія DTIF-150 включає в себе моделі потужністю до 1800 Вт. Серія DTIF-200 розрахована на потужність пристроїв до 2070 Вт. Обидві лінійки двожильних матів з тефлоновою ізоляцією представлені 14 типорозмірами обладнання. Це дозволяє без проблем вибрати оптимальний варіант для кожного приміщення.

Для производства двухжильных нагревательных матов Devi 6 м2, 10 м2, 8 м2 применяются такие материалы, как фторопласты ПВДФ и тефлон FEP, устойчивые к воздействию высоких температур, коррозийным процессам. Маты с тефлоновой изоляцией 8 м2, 6 м2, 10 м2 произведены из сырья премиум-класса, что гарантирует безопасность и надежность эксплуатации.

Интернет-магазин предлагает большой выбор продукции данного бренда. Квалифицированные консультанты помогут выбрать изделия в соответствии с техническим заданием клиента. Сертифицированная продукция прослужит многие десятилетия, обеспечивая настоящий комфорт и уют в каждом доме. Стоимость оборудования для теплого пола является весьма умеренной, учитывая длительный срок эксплуатации. Лучшие решения для счастливой и комфортной жизни всегда рад предложить магазин Devi.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner