Кошик
3 відгуків

Нагрівальні двожильні кабелі

Щоб придбати якісні двожильні кабелі за розумною ціною, звертайтеся в онлайн-маркет DEVI. У магазині представлений солідний вибір екранованих нагрівальних елементів польського виробництва, які можуть застосовуватися для внутрішньої, а також для зовнішньої установки. Це кабелі зарекомендувала себе торгової марки DEVI — лідера європейського ринку теплих підлог.

 

Двожильні кабелі для внутрішньої і зовнішньої установки

 

Основою двожильного кабелю є струмопровідна жила і нагрівальна жила, яка виступає в якості джерела тепла. Вони «закутані» в шар гнучкою і міцною ізоляції. Поверх неї покладена екранована оплітка, що відображає електромагнітні хвилі і є свого роду заземленням.

При монтажі такого кабелю немає необхідності зводити обидва його кінця в одній точці, оскільки до електричної мережі підключається тільки один кінець.

У нас ви знайдете двожильні нагрівальні елементи DEVIflex 18Т різної потужності:

  • 130 Вт;

  • 180 Вт;

  • 230 Вт;

  • 270 Вт;

  • 310 Вт;

  • 680 Вт;

  • 820 Вт і так далі.

Надійні кабелі з якісним ізоляційним шаром і опліткою відмінно підходить для зовнішньої установки. Вони використовуються для пристрою системи сніготанення, для обігріву труб та ґрунту. Екологічність нагрівальних елементів дозволяє використовувати їх для внутрішнього монтажу.

 

Переваги екранованих нагрівальних кабелів

 

Реализуемые нами кабели, прежде всего, надежные и безопасные в эксплуатации. Они изготовлены по новейшей технологии с применением прогрессивного оборудования. Экранированный слой прекрасно защищает от вредоносного электромагнитного излучения, а нагревательный элемент обеспечивает хорошую теплоотдачу. Востребованность кабелей для внутренней установки и обустройства наружных систем обогрева обусловлена их устойчивостью к механическим повреждениям, а также способностью противостоять воздействию внешних факторов.

Замовляйте сертифіковані кабелі торгової марки DEVI з 20-річною гарантією, і ми доставимо вам вашу покупку абсолютно безкоштовно!

 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner