Кошик
3 відгуків

Нагрівальні кабелі DEVI та блискавкозахист OBO Bettermann

Наше підприємство працює в Україні з 1999 року, надаючи інженерно-технічні послуги

  • Електропостачання об'єктів 
  • Блискавкозахист і заземлення
  • Зарядні станції для електромобілів
  • Системи електричного опалення (тепла підлога, сніготанення, технологічний обігрів трубопроводів)

Блискавкозахист

Захист від блискавки може бути корисним, оскільки удар блискавки може завдати серйозній шкоди будівлі та пошкодити її електричну та інженерну мережу. Ось декілька способів захисту будинку, обладнання та людей:

Блискавкозахист - це система, яка забезпечує відводу електричного струму в землю, забезпечуючи безпеку будівлі. Монтаж системи блискавкозахисту - це металева струмопровідна конструкція, яка встановлюється на даху будівлі  чи біля неї та забезпечує шлях для струму блискавки в землю.

Захист від імпульсної перенапруги - якщо в будинку є електрообладнання, така як комп'ютери, телевізори та інші пристрої, важливо захистити їх від виникнення імпульсного струму, який може виникнути в результаті удару блискавки в будівлю чи в інженерні мережі.

Зрівняння потенціалів - це процес вирівнювання різниці електричного потенціалу між двома об'єктами. Наприклад, якщо під час грози блискавка ударяє в будівлю, то може виникнути різниця електричного потенціалу між будівлею та землею. Це може створити небезпеку для людей та електроніки в будівлі. Щоб уникнути цього, можна встановити систему заземлення та зрівняння потенціалів, яка забезпечує з'єднання між будівлею та землею, тим самим зрівнюючи потенціали.

Зрівняння потенціалів також важливо в електротехніці та електроніці, де різниця потенціалу між елементами схеми може призвести до виникнення струму, який може пошкодити електроніку або навіть стати причиною пожежі.

Загалом, захист будинку від блискавки може зберегти будівлю від серйозних пошкоджень та забезпечити безпеку для мешканців.

Системи електричного опалення

Ми виступаючи офіційним представником компанії DEVI (Данія), що постачає електричне обладнання власного виробництва для обігріву приміщень. З 2003 року компанія DEVI увійшла до складу промислового концерну DANFOSS, що позитивно вплинуло на якість продукції, що виготовляється.

Наші ключові продукти – це кабельна система для обігріву підлоги (тепла підлога), антикригові системи та сніготанення, нагрівальні кабелі DEVI та Veria.

Дана електрична продукція вирішує проблему електричного опалення на об'єктах різного призначення, дозволяючи через теплу підлогу забезпечити комфортні умови для життя та трудової діяльності.

 

Кабелі DEVI та Veria

У нас ви можете замовити електричну продукцію таких брендів як Devi, Veria, OBO Bettermann, Ensto. В асортименті представлені:

 

Кабельна система DEVI відрізняється високою надійністю, простотою монтажу та тривалим терміном експлуатації – виробник надає до 20 років гарантії на продукцію DEVI. Ми поставляємо своїм клієнтам в Україну найкращі європейські нагрівальні кабелі DEVI - DANFOSS від лідера у сфері електричного опалення, який заслужив на свою репутацію десятиліттями успішної діяльності.

 

І все це за найвигіднішими цінами зі знижками на матеріали та монтажні роботи. А для великих організацій у нас розроблено індивідуальні програми співробітництва. Зробіть замовлення на мати, кабелі або комплектуючі до нагрівальних кабелів на сайті або зв'яжіться з нами по телефону, і ми знайдемо оптимальне рішення для будь-якої проблеми, пов'язаної з опаленням!

Місцезнаходження компанії

Електричне опалення та блискавкозахист Постачальник кабельного електрообігріву Devi ™ та Veria ™

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner