Кошик
3 відгуків

Терморегулятори та аксесуари

Як вибрати механічний або програмований терморегулятор?

Функціонування теплої підлоги є абсолютно неефективним без механічного або програмованого терморегулятора і аксесуарів до нього. Виробники Veria, Devi пропонують механічні та програмовані моделі пристроїв, кожна з яких володіють різними перевагами.

незалежно від різновиду терморегуляторів, їх основними функціями є: включення і відключення системи в заданий час, підтримка економічного режиму функціонування, адаптація робочої підігріву підлоги в залежності від температурних умов приміщення.

Механічний терморегулятор Devi DEVIreg або програмований терморегулятор для кабелю Veria володіють відмінними експлуатаційними характеристиками, що робить їх найбільш бажаними при організації комплексу обладнання для теплої підлоги.

 

Механічні терморегулятори Veria Control, Devi DEVIreg

Простотою і легкістю управління відрізняються механічні терморегулятори Veria Control. Корпус пристроїв захищений по класу IP31, що дозволяє його встановлювати в приміщеннях з високим рівнем вологості, у тому числі у ванних кімнатах, кухні. Пристрої поставляються в комплекті з аксесуарами для механічних терморегуляторів Veria, а саме датчиками, що забезпечує високу точність функціонування.

Великою перевагою моделей механічних терморегуляторів Veria Control є можливість обмеження максимальної і мінімальної температури роботи, що особливо важливо для дерев'яної підлоги, паркету. Аналогічними характеристиками мають механічні терморегулятори для кабелю Devi. Завдяки досить простої конструкції, пристрої стійкі до поломок, до виникнення дефектів функціонування.

В якості аксесуарів для механічних терморегуляторів Devi DEVIreg також використовуються датчики, завдяки яким здійснюється регулювання режиму функціонування. У разі пошкодження кабелю до датчика або виникнення інших проблем, пристрій вимикає систему в аварійному режимі. Як і механічні терморегулятори Veria Control, моделі Devi DEVIreg практично непомітні в інтер'єрі. Можлива також установка механічного терморегулятора в розеткової коробку.

 

Переваги програмованого терморегулятора Devi DEVIreg, Veria Control

Автоматизувати управління теплими підлогами допоможуть програмовані терморегулятори Devi DEVIreg, Veria Control. Пристрої оснащені таймерами, завдяки яким здійснюється вимикання і вмикання системи з заданим користувачем інтервалом. Аксесуарами для програмованих терморегуляторів Devi DEVIreg, Veria Control є вбудовані і виносні датчики, що дозволяє більш гнучко виконувати автоматичне включення і виключення системи.

В програмованих терморегуляторах даної категорії є реле, завдяки якому здійснюється стабільність комутації елементів системи. На відміну від механічних моделей, програмовані терморегулятори для кабелю Veria Control, Devi DEVIreg можуть встановлюватися не тільки в приміщенні з теплими підлогами, але і за його межами, що можливо завдяки виносних датчиків.

Для досягнення максимальної ефективності застосування програмованих терморегуляторів для кабелю Veria Control, Devi DEVIreg, рекомендується використовувати два термодатчика: один розміщується під підлоговим покриттям, інше   у приміщенні для контролю реальної температури. Цей принцип особливо актуальний для таких покриттів, як лінолеум, ламінат, паркет. Матеріали потребують ретельному контролі максимально допустимої температури.

 

Аксесуари для механічних терморегуляторів Devi, Veria

Для корректной работы механических терморегуляторов Devi, Veria необходимо использовать оригинальные проводные датчики. Существует большой ассортимент продукции иных брендов, совместимых с вышеуказанными фирмами. Но на практике чаще всего наблюдается некорректное функционирование оборудования.

Аксесуари для механічних терморегуляторів Veria, Devi володіють значним запасом міцності. Їх конструкція є досить надійним і витривалим, що гарантує тривалий термін експлуатації. На протязі всього терміну користування, пристрої не потребують коригування або іншому обслуговуванні.

 

Асортимент аксесуарів для програмованих терморегуляторів Veria, Devi

Аксессуары для программируемых терморегуляторов Veria, Devi представлены проводными и проводными датчиками классом защиты IP 20, 44, 65, 67. Устройства рассчитаны для использования в стандартных условиях, а также на объектах с высокой влажностью, частыми перепадами температуры. Защищенный корпус обеспечивает стабильное функционирование термодатчиков вне зависимости от окружающих условий.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner