Кошик
3 відгуків

Нагрівальний мат - Veria

У сучасному світі винятковою популярністю користуються системи автономного опалення. Сьогодні їх чимало, однак, один із способів стоїть осібно. Тепла підлога (і повний обігрів приміщень через пів) являє собою електричну систему з використанням двожильного кабелю або ж нагрівального мату, змонтованого безпосередньо під підлогове покриття. У підсумку, підлогу завжди має комфортну температуру, а в холодну пору року в приміщенні встановлюється рівномірна температура, що виключає застуди і хвороби. Якщо ви затіяли ремонт і хочете результат вищої якості, спробуйте використовувати нагрівальний мат Veria Quickmat. В даному розділі зібрано хороший асортимент даної продукції. Всі товари оригінальні, мають сертифікати якості, з якими можна ознайомитися за запитом. Телефонуйте.

 

Електричний нагрівальний двожильний мат Veria Quickmat для теплої підлоги

 

Незважаючи на те, що і двожильний кабель, і мати, виконують одну і ту ж роль, вони сильно відрізняються за способом та складності монтажу. Наприклад, при укладанні кабелів потрібно стежити за відстанню між жилами і фіксацією системи. З нагрівальними матами Veria Quickmat все набагато простіше:

  • нагрівальні елементи вже розміщені на оптимальній відстані;

  • фіксація здійснюється за рахунок самоклеющейся поверхні сітки, що робить монтаж теплої підлоги простим і швидким справою;

  • Також даний товар повинен оснащуватися системою захисту для автоматичного відключення при ушкодженні кабелю.

 

Великий вибір нагрівальних матів

 

Щоб оформити замовлення на будь-яку кількість нагрівальних матів, достатньо зв'язатися з нашою командою будь-яким зручним для вас способом. Заявки приймаються через сайт і в телефонному режимі (п'ять днів у тиждень). Спосіб доставки та оплати обумовлюються в приватному порядку.

Зверніть увагу, що ми готові допомогти не тільки з вибором якісних комплектуючих для електричного теплого статі, але і з проектуванням системи.

Замовляйте Veria Quickmat з двожильним кабелем за найбільш вигідними цінами. Гарантія на продукцію протягом 20 років (на матеріали та вартість послуг з укладання). Звертайтеся.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner