Кошик
3 відгуків

Про нас

Компанія «АРСАН» – лідер з продажу електромонтажного обладнання

Фірма «АРСАН» займається продажем обладнання для електромонтажу відомих у всьому світі брендів-виробників, серед яких Veria, Devi і OBO Bettermann.


Свою роботу на ринку електромонтажних послуг в Україні компанія розпочала в 1999-му році. При цьому компанія спеціалізується на надання інженерно-технічних послуг в області будівництва.
Фірма «АРСАН» є представником данської компанії DEVI, що належить в свою чергу концерну DANFOSS, який користується великою популярністю в сфері виробництва обладнання для обігріву приміщень.


На світовому ринку компанія DEVI з'явилася в 1942-му році і незабаром отримала визнання по всьому світу. Вона займає лідируючу позицію у сфері виробництва електричних кабельних систем. Поставки продукції цього бренду здійснюються більш ніж у 100 країн.
У компанії працюють тільки найкращі інженери-електрики і проектувальники з великим досвідом роботи.


У нас ви можете замовити як стандартні послуги наших фахівців, до яких відносяться консультації щодо поставки обладнання, особливостей установки, а також консультація від інженер, займається кабельним обігрівом, так і безліч додаткових послуг, наприклад:

  • Виїзд фахівця для ознайомлення з приміщенням, попередньої оцінки та надання замовнику можливих рішень з урахуванням всіх нюансів об'єкта;
  • Створення первісної кошторисної документації, погодження його з замовником з можливістю подальшого сервісного обслуговування встановленої електричної кабельної системи опалення;
  • Доставка всього необхідного обладнання по всій території України за допомогою зручної для клієнта транспортної компанії у найкоротший період часу;
  • Надання знижок для клієнтів, а також спеціальне пропозиції для фірм, що займаються будівництвом, та осіб, які проводять монтажні роботи;
  • Для монтажних і будівельних організацій компанія «АРСАН» пропонує найбільш вигідні умови для співпраці;
  • Є знижки не тільки на самі матеріали, але і на проведення робіт.

Серед товарів компанії клієнти можуть побачити тільки саме якісне обладнання, яке пройшло сертифікацію в Європі та в Україні і має відповідні документи, гарантія на нагрівальний кабель DEVI 20років.


На всі роботи, які проводяться працівниками компанії «АРСАН», є відповідні дозволи та ліцензії.

Інформація про компанію

Назва:
Інтернет-магазин "DEVI"
Тип компанії:
Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
Devi, Veria, OBO Bettermann
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1999
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner