Кошик
3 відгуків

Нагрівальні мати DEVI

Нагрівальні мати зазвичай застосовують у приміщеннях, в яких підлогу допустимо піднімати на мінімальну висоту. За структурою кабелів, вони бувають одножильні та двожильні. Останні випускають, зокрема, і екрановані. В інтернет-магазині DEVI ви зможете підібрати необхідний різновид нагрівальних матів, різної ширини.

 

Використання нагрівальних матів


Нагрівальні мати допоможуть отримати теплу підлогу в приміщеннях з невеликою висотою стель, в яких небажано або неможливо піднімати підлогу високо.

Зручності електричних матів — одножильних, двожильних та екранованих, які пропонують наш магазин, незаперечні:

  • можливість укладання прямо в плитковий клей;
  • безпосереднє знаходження нагрівального елемента прямо під поверхнею підлоги, що забезпечує швидке та ефективне нагрівання;
  • монтувати такі мати можна на підлогах різної конфігурації та площі.

 

Для клієнтів: одножильні, двожильні та екрановані мати


Різні типи нагрівальних матів застосовують, виходячи з потреб в обігріві: як основне або додаткове джерело. Для додаткового обігріву невеликого приміщення можна придбати у нас одножильні мати, які мають меншу потужність, але відповідно і споживають менше електроенергії.

Якщо ви хочете зробити теплу підлогу основним джерелом нагрівання або ж приміщення, що обігрівається, має значні розміри, вам необхідно підібрати у нас двожильні нагрівальні мати або двожильні мати екрановані, з алюмінієвою фольгою в якості екрану або з тефлоновим покриттям. Вони мають більшу потужність і швидкість нагріву, дуже тонкі, а наявність екрану дозволить максимально раціонально використовувати енергію нагріву.

Інтернет-магазин DEVI - ми допоможемо обігріти будинок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner