Кошик
3 відгуків

Кабель нагрівальний - Veria Flexicable 20

Одним із найбільш популярних варіантів автономного відоплення на сьогоднішній день є система «теплий пол». Ця електрична система практично універсальна, завдяки чому її можна використовувати для повноцінного утеплення або просто для підтримки комфортної температури пола (наприклад, у ванній або на кухні).

Незважаючи на те, що даний спосіб обогріти монтаж тільки під кафельним покриттям, сьогодні це далеко не так. Використовуючи резистивний двожильний нагрівальний кабель, серії Veria Flexicable 20, ви зможете зробити теплий пол з покриттям з дерева, лінолеуму, ковроліна.

В даному розділі зібрана продукція з медним екраном, на бухтах.

Продукція доступна для замовлення в кількості однієї бухти. Звоніте.

Преимущества резистивного двожильного кабелю з медним екраном

 

  • Пропонований двожильний нагрівальний кабель Veria Flexicable 20 має ряд важливих переваг:
  • висока якість, підтверджене документами (ознакомитися з сертифікатами можна в будь-який момент);
  • наявність медного екрану (мінімального електромагнітного поля);
  • захист від ураження струмом (при пошкодженні нагрівального елемента система відключається автоматично);
  • можливість застосування в сильно промерзуючих приміщеннях (склади, не утеплені лоджі, тераси, завдяки тому, що кабель резистивний).

Потужність продукції залежить від матеріалу напольного покриття, від 100 Вт/м² (для паркету, ламіната) до 200 Вт/м² (для кафе, бетону в приміщеннях без теплоізоляції).

Великий вибір нагрівального кабелю Veria Flexicable 20

Щоб оформити заявку на двохжильний резистивний нагрівальний кабель для електричних систем теплого поля, достатньо зв'язатися з нами в телефонному режимі (приймаємо замовлення п'ять днів на тиждень) або через цей сайт.

Спосіб доставки та оплати оговорюється в індивідуальному порядку. Крім якісних комплектуючих, пропонуємо послуги професіоналів з проектування систем даних.

Гарантія якості впродовж 12 років 

Замовляйте Veria Flexicable 20 з мідним екраном за найбільш вигідними цінами. Будемо раді представників будівельних компаній та приватним особам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner