Кошик
3 відгуків

Блискавкозахист та заземлення

Як вибрати елементи заземлення?

Гроза, блискавка — природні явища, які, на жаль, можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю і майну людини. Щоб убезпечити себе, своїх близьких від даних катаклізмів, необхідно потурбуватися про захист від блискавки. Ефективні рішення пропонує бренд ОВО Bettermann, продукція якого орієнтована на встановлення в приватних будинках, офісах і інших об'єктах. Пристрої німецького бренду відповідають найвищим європейським стандартам VDE, OVE, KEMA KEUR, MEEI, EZU, що дозволяє використовувати елементи заземлення ОВО Bettermann без обмежень, на різних будинках і спорудах. Безпека електроустановки є одним з головних переваг товарів бренду. Крім заземлення, елементи блискавкозахисту OBO Bettermann здійснюють також зрівнювання потенціалів, що гарантує повну безпеку.

Особливості елементів блискавкозахисту ОВО Bettermann

Для максимального захисту будівлі від природних катаклізмів вельми ефективною є розробка концепції зон блискавкозахисту, що передбачає вибір правильного заземлення ОВО Bettermann для приватного будинку, офісу. Основними перевагами методу є:

  • недопущення утворення перешкод від магнітних полів;
  • економічність і раціональність розподілу обладнання по всьому периметру будівлі;
  • відвід грозових струмів безпосередньо від ділянок входу кабелів у будову.

Блискавкозахист ОВО Bettermann для офісу і приватного будинку підлягає класифікації, де захист на 84% є мінімальною, а на 99% — максимальної. Залежно від обраної системи, зростає або зменшується складність монтажу обладнання. Для виробництва елементів блискавкозахисту ОВО Bettermann використовуються такі матеріали, як оцинкована гарячим способом сталь, нержавіюча сталь (VA), мідь, алюміній. Для запобігання розвитку корозійних процесів не рекомендується вибирати для установки елементи блискавкозахисту, виконані з різних сплавів.  

 

Заземлення ОВО Bettermann для офісу і приватного будинку

Для організації комплексу блискавкозахисту необхідно задіяти електричні прилади, підвідні лінії, а також усі металеві елементи будівлі. Заземлення ОВО Bettermann для офісу, для приватного будинку допоможе уникнути іскроутворення між молниеулавливающим пристроєм і токоотводом з одного боку і металевими деталями будівлі та електроприладами — з іншого.

Основними складовими елементами блискавкозахисту для приватного будинку ОВО Bettermann є:

  • блискавкоприймач, незамінний зовнішній елемент системи, без якої неможливе управління блискавкою;
  • струмовідвід, який транслює струм від блискавкоприймача до заземлення. Незалежно від особливостей будівлі, пристроїв даного типу має бути не менше двох примірників;
  • заземлення, виконує розподіл струму в землі.

Повна заводська готовність продукції дозволяє виконати установку в самі стислі терміни, без необхідності додатково адаптувати вироби для з'єднання або фіксації. Комплекс елементів блискавкозахисту для приватного будинку ОВО Bettermann або для офісу гарантує надійний захист всіх силових, інформаційних мереж і споживачів.

 

Які елементи блискавкозахисту для приватного будинку ОВО Bettermann краще?

Вибір елементів блискавкозахисту ОВО Bettermann, а також заземлення для різних об'єктів, в першу чергу, залежить від особливостей даху:

  • для будова з плоским дахом рекомендований метод замкнутих контурів;
  • будівлі з гострим дахом повинні бути захищені способом кутовий захисту;
  • будинки з плоским дахом і надбудовами оснащуються обладнанням для першого і другого типів будівель.

Все наименования серии TBS предназначены для защиты от импульсных перенапряжений. Элементы молниезащиты для частного дома ОBО Bettermann обладают многочисленными преимуществами, в том числе сохранение архитектурной индивидуальности здания. Монтаж элементов молниезащиты для частного дома OBO Bettermann можно осуществлять как на этапе строительства, так и на активно эксплуатирующихся объектах без ущерба для экстерьера.

 

Где приобрести элементы заземления для частного дома ОBО Bettermann?

Интернет-магазин DEVI реализует полный спектр оборудования для молниезащиты, в том числе элементы заземления для частного дома ОBО Bettermann. Сертифицированная продукция также пригодна для обустройства офисов и прочих объектов различного назначения. Квалифицированные консультанты помогут выбрать оптимальный комплект устройств в зависимости от типоразмеров строения, а также количества используемого в нем электрооборудования. Срок эксплуатации изделий неограниченный, потому как для их производства применяются высококачественные металлические сплавы. Блискавка і гроза більше не страшні будь-якому будинку з обладнанням від ОВО Bettermann!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner