Кошик
3 відгуків

Нагрівальні одножильні кабелі

Багатофункціональні нагрівальні одножильні кабелі задіяні не тільки для обігріву труб або опалення. Спектр використання одножильних кабелів досить широкий, тому в нашому інтернет-магазині нагрівальні кабелі представлені різноманітно.

 

Одножильні кабелі нагрівальні 20 Вт

Кабелі, у яких присутня єдина нагрівальна жила, називають одножильными.

Область застосування одножильних нагрівальних кабелів Devi basic і Veria Flexicable 20 Вт досить широка:

  • створення теплих підлог;

  • використання в системах протиобледеніння і противоснеговой захисту тротуарів, під'їзних доріжок, терас (крім покрівельних поверхонь);

  • комплексне впровадження для обігріву та захисту труб;

  • підігріву ґрунту і т. д.

Інтернет-магазин DEVI пропонує своїм покупцям одножильні нагрівальні кабелі Veria Flexicable і Devi basic 20 Вт для внутрішнього і зовнішнього використання, повністю екрановані. Вони споживають не так багато енергії, як двожильні, але одножильні кабелі ефективно прогрівають поверхню в якості додаткового теплового джерела.

 

Надійні кабелі Devi basic і Veria Flexicable

Раніше, нагрівальні одножильні кабелі застосовувалися для обігріву внутрішніх приміщень — створення підлог з підігрівом. Сучасні технології дозволили застосовувати одножильні кабелі Veria Flexicable і Devi basic 20 Вт для обігріву та захисту труб комунікацій в зимовий період. Сильні морози здатні вивести з ладу нормальне водопостачання будинків, через перемерзання води у трубах зовнішнього водогону. Використання кабелів Devi basic 20 Вт і Veria Flexicable 20 Вт, прогревающих труби, не дає температурі опуститися до критичної позначки, дозволяючи воді вільно циркулювати.

Зносостійкість і потужність, в поєднанні з економною витратою електрики, дозволили одножильним нагрівальних кабелях Veria Flexicable 20 Вт і Devi basic 20 Вт завоювати популярність у власників житла, а простота укладання і монтажу даних пристосувань від інтернет-магазину DEVI залучає фахівців, які займаються теплими підлогами, монтуванням зовнішнього обігріву і систем антизледеніння.

Висока якість нагрівальних одножильних кабелів та іншого обладнання — тільки DEVI!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner